Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet servicii de dezvoltare identitate vizuala conf. ADV1246419

Număr anunț
DA29230572
Autoritate contractantă
TERMOFICARE CONSTANTA SRL (CUI 43709449)
Cod CPV
79822500-7 · Servicii de proiectare grafica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.122.270 RON
Data publicării
10.11.2021 00:00
Data finalizării
12.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.122.270 RON