Atribuită Anunț de participare

Proiectare si executie lucrari aferente obiectivului „Extindere si dotare Ambulatoriu Integrat din cadrul Spitalului de Boli Cronice Siret, judetul Suceava”

Număr anunț
SCN1066886
Autoritate contractantă
Orasul Siret (CUI 4440985)
Furnizor / câștigător
ADN GLOBAL EARTH SRL (CUI 37853031)
Cod CPV
45215140-0 · Lucrari de constructii de unitati spitalicesti (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.930.930,79 RON
Valoare atribuită
7.550.107,26 RON
Data publicării
16.04.2020 13:36
Anunț de atribuire
SCNA1038655
Termen limită
05.05.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1079377

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
MOLDPROIECT-ASD SRL CUI RO 15693410
Subcontractanți 2
Terți + subcontractanți 1
TEST PRIMA S.R.L. CUI RO 744639

Valoare atribuită

7.550.107,26 RON

din 5.930.930,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.