Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de reparații la tronsoanele II și III ale drumului comunal 79 Ocoliș

Număr anunț
DA29226979
Autoritate contractantă
COMUNA GROSI (PRIMARIA GROSI) (CUI 3627722)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.148.687 RON
Data publicării
10.11.2021 00:00
Data finalizării
12.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.148.687 RON