Atribuită Cumpărare directă

Electropompa DRENO GX 50/2-220T

Număr anunț
DA35789921
Autoritate contractantă
COMUNA GAVANESTI (CUI 16607654)
Furnizor / câștigător
HIDROSUD SRL (CUI 24884931)
Cod CPV
42122220-8 · Pompe de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.860 RON
Data publicării
23.05.2024 13:51
Data finalizării
24.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.860 RON