Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,4% sub estimat

furnizare scaner corporal

Număr anunț
CN1023216
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Arad (CUI 3678181)
Furnizor / câștigător
UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
Cod CPV
33113100-6 · Scanere cu rezonanta magnetica (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.294,12 RON
Valoare atribuită
59.785 RON 8,4% sub estimat
Data publicării
31.07.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1043179
Termen limită
04.09.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 146-358756
Documentație de atribuire
DF1090293

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

59.785 RON

din 65.294,12 RON estimat 8,4%

Adjudecat la 91,6% din estimat · economie 5.509,12 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.