Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lanterna el sales TD-T15 cu led;CREE XM-L;T6 ;30 w;Disatnta 700 m

Număr anunț
DA29251285
Autoritate contractantă
Comuna Cocora (CUI 4427943)
Cod CPV
31527210-1 · Lanterne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
4.596.543 RON
Data publicării
11.11.2021 00:00
Data finalizării
12.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.596.543 RON