Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,0% sub estimat
Contract furnizare echipamente de spalatorie
- Număr anunț
- SCN1066854
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CU REGIM DE MAXIMA SIGURANTA BACAU (CUI 4278752)
- Furnizor / câștigător
- BELFIX DISTRIBUŢIE SRL (CUI 33000856)
- Cod CPV
- 39713200-5 · Masini de spalat rufe si masini de uscat rufe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 193.277,31 RON
- Valoare atribuită
- 144.995 RON 25,0% sub estimat
- Data publicării
- 16.04.2020 08:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1038600
- Termen limită
- 05.05.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1082132
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 193.277,31 RON Adjudecat: 144.995 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Masini de spalat | 88.235,29 RON | ROMCLEAN IMPORT S.R.L. | 58.500 RON ↓33,7% |
| 2 | Uscatoare de rufe | 105.042,02 RON | SC BELFIX DISTRIBUTIE SRL | 86.495 RON ↓17,7% |
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMCLEAN IMPORT SRL CUI RO 7432570
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BELFIX DISTRIBUŢIE SRL CUI RO 33000856
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FORTEX INTERNATIONAL SRL CUI RO 13227375
Valoare atribuită
144.995 RON
din 193.277,31 RON estimat
25,0%
Adjudecat la 75,0% din estimat · economie 48.282,31 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.