Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE ORGANIZARE TABÃRÃ TERAPEUTICÃ PENTRU GRUPUL ȚINTÃ - Lot 1 - Transport , Lot 2 - Cazare si masa
- Număr anunț
- SCN1066848
- Autoritate contractantă
- FUNDATIA SOLIDARITATE SI SPERANTA (CUI 14832064)
- Furnizor / câștigător
- TYF TRAVEL S.R.L. (CUI 41367447)
- Cod CPV
- 75124000-1 · Servicii administrative de recreere, culturale si religioase (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 74.400 RON
- Valoare atribuită
- 74.400 RON
- Data publicării
- 16.04.2020 08:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1037698
- Termen limită
- 27.04.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1078581
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 74.400 RON Adjudecat: 74.400 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii transport | 24.000 RON | TYF TRAVEL | 74.400 RON |
| 2 | Servicii de cazare si masa | 50.400 RON | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TYF TRAVEL S.R.L. CUI 41367447
Valoare atribuită
74.400 RON
din 74.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro