- Număr anunț
- SCN1066846
- Autoritate contractantă
- COMUNA FOROTIC (PRIMARIA FOROTIC) (CUI 3227823)
- Furnizor / câștigător
- IPSO SRL (CUI 5368365)
- Cod CPV
- 16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240.000 RON
- Valoare atribuită
- 239.906,52 RON
- Data publicării
- 16.04.2020 08:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1038605
- Termen limită
- 30.04.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1080069
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IPSO SRL CUI RO 5368365
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ZETOR TRACTOR SRL CUI RO 17235478
Valoare atribuită
239.906,52 RON
din 240.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro