Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII TRANSPORT AUTO PT, RIDICARE SI TRANSPORT VEHICULE ABANDONATE PE RAZA ORASULUI

Număr anunț
DA29250774
Autoritate contractantă
Orasul Zarnesti (Primaria Orasului Zarnesti) (CUI 4646897)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.907.286 RON
Data publicării
11.11.2021 00:00
Data finalizării
15.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.907.286 RON