Ofertă acceptată Cumpărare directă

DALI pentru modernizarea sistemului de iluminat public în loc. Ocoliș și Satu Nou de Jos

Număr anunț
DA29259172
Autoritate contractantă
COMUNA GROSI (PRIMARIA GROSI) (CUI 3627722)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.774.284 RON
Data publicării
12.11.2021 00:00
Data finalizării
15.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.774.284 RON