Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii locuri de parcare in zona Bisericii Ortodoxe Sf Mucenic Gheorghe din Moldova Noua

Număr anunț
DA29259825
Autoritate contractantă
ORASUL MOLDOVA NOUA (Primaria orasului Moldova Noua) (CUI 3227955)
Cod CPV
45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.891.914 RON
Data publicării
12.11.2021 00:00
Data finalizării
15.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.891.914 RON