Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanță pentru proiectului ,,MODERNIZARE SISTEM DE ILUMINAT PUBLIC STRADAL ELECTRIC

Număr anunț
DA29249967
Autoritate contractantă
COMUNA MARGINENI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI MARGINENI) (CUI 4591627)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.977.413 RON
Data publicării
11.11.2021 00:00
Data finalizării
15.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.977.413 RON