Atribuită Cumpărare directă

A Servicii de asigurare de raspundere civila auto

Număr anunț
DA35782128
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U. M. 02015 Bacau (CUI 4591546)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.650,92 RON
Data publicării
23.05.2024 13:51
Data finalizării
24.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.650,92 RON