Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ABONAMENT PRESA COLEGII 2022

Număr anunț
DA29246107
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic"Simion Mehedinti (CUI 4317592)
Cod CPV
79980000-7 · Servicii de abonare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.620.389 RON
Data publicării
11.11.2021 00:00
Data finalizării
15.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.620.389 RON