Atribuită Anunț de participare

Delegarea serviciului public de gestionare a cainilor fara stapani din comuna Popricani prin contract de concesiune

Număr anunț
PC1003025
Autoritate contractantă
COMUNA POPRICANI (CUI 4540380)
Furnizor / câștigător
VETMEDAN SRL (CUI 15818629)
Cod CPV
85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250.000 RON
Valoare atribuită
250.000 RON
Data publicării
04.07.2025 08:48
Anunț de atribuire
PCA1003032
Termen limită
21.07.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1249334

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
VETMEDAN SRL CUI 15818629
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

250.000 RON

din 250.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.