Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 70,9% sub estimat

FURNIZARE ECHIPAMENTE MEDICALE

Număr anunț
CN1005034
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
Furnizor / câștigător
TEHNOPLUS MEDICAL SRL (CUI 4261939)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.361.000 RON
Valoare atribuită
3.017.240 RON 70,9% sub estimat
Data publicării
11.10.2018 01:59
Anunț de atribuire
CAN1016536
Termen limită
12.11.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 196-442645
Documentație de atribuire
DF1026939

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Adjudecat: 3.017.240 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 PATURI SPECIALE DE TERAPIE INTENSIVA DESTINATE PACIENTILOR CRIT… TEHNOPLUS MEDICAL 3 contracte 1.164.240 RON
TEHNOPLUS MEDICAL · contract 7116 · 19.12.2018
TEHNOPLUS MEDICAL · contract CS2/AC7116 · 24.07.2019 952.560 RON
TEHNOPLUS MEDICAL · contract CS1/AC7116 · 19.12.2018 211.680 RON
2 VENTILATOR DE INALTA PERFORMANTA PENTRU TERAPIE INTENSIVA CU CA… S.C. GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA S.R.L. 2 contracte 780.000 RON
S.C. GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA S.R.L. · contract 7119 · 27.12.2018
S.C. GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA S.R.L. · contract CS1/AC7119 · 24.07.2019 780.000 RON
3 VENTILATOARE SI APARATE INTEGRATE DE VENTILATIE ALPHA MEDICAL S.R.L. 2 contracte 396.000 RON
ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract CS1/AC7117 · 19.12.2018 396.000 RON
ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract 7117 · 19.12.2018
4 LINIE AUTOMATA DE COLORARE SI MONTARE LAME
5 PROCESOR AUTOMAT DE TESUTURI BRAINS M & A CONSULTING 2 contracte 677.000 RON
BRAINS M & A CONSULTING · contract CS1/AC7120 · 24.07.2019 677.000 RON
BRAINS M & A CONSULTING · contract 7120 · 27.12.2018

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
ALPHA MEDICAL SRL CUI RO 13878004
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
Subcontractanți 1
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.017.240 RON

din 10.361.000 RON estimat 70,9%

Adjudecat la 29,1% din estimat · economie 7.343.760 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.