Ofertă acceptată Cumpărare directă

C9352XL CARTUS CERNEALA COLOR HP J3680 / 22XL COMPATBIL C9351XL CARTUS CERNEALA BLACK HP J3680/21XL

Număr anunț
DA29261349
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA POTLOGI (CUI 29145859)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.005.870 RON
Data publicării
12.11.2021 00:00
Data finalizării
15.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.005.870 RON