Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INTOCMIRE CAIET DE SARCINI INFRASTRUCTURA RUTIERA PENTRU UAT TOMNATIC

Număr anunț
DA29246382
Autoritate contractantă
COMUNA TOMNATIC (CUI 16590331)
Cod CPV
71322100-2 · Servicii de estimare pentru lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.953.641 RON
Data publicării
11.11.2021 00:00
Data finalizării
15.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.953.641 RON