Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinfectant pt. maini, 20litri, Diversey Soft Care Des E Spray-AVIZAT BIOCID - Nr .3319BIO-01-12.24

Număr anunț
DA29257276
Autoritate contractantă
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NICU ALBU PIATRA NEAMŢ (CUI 17487912)
Cod CPV
33741300-9 · Dezinfectant pentru maini (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
447.220 RON
Data publicării
12.11.2021 00:00
Data finalizării
15.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

447.220 RON