Atribuită Cumpărare directă

Laptop. Tip ecran LED, Apple M1, 13,3 inch si Sistem All-in-One Lenovo IdeaCentre AIO 3 24IAP7.

Număr anunț
DA35778563
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.914,32 RON
Data publicării
22.05.2024 13:51
Data finalizării
24.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.914,32 RON