Ofertă acceptată Cumpărare directă

SF CONSTRUIREA INFRASTRUCTURII DE LOCUIRE SOCIALA PENTRU PERSOANELE VICTIME ALE VIOLENTEI IN FAMILIE

Număr anunț
DA29254097
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CAMPULUNG (CUI 4122361)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.809.957 RON
Data publicării
12.11.2021 00:00
Data finalizării
15.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.809.957 RON