Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASCA DE PROTECTIE 3 STRATURI CU 3 PLIURI

Număr anunț
DA29262203
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.026.682 RON
Data publicării
14.11.2021 00:00
Data finalizării
16.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.026.682 RON