Ofertă acceptată Cumpărare directă

Caiet Herlitz EOTG, A5, cu elastic, 80 file [11293792]

Număr anunț
DA29275714
Autoritate contractantă
Centrul International de Pregatire Avansata si Cercetare în Fizica –Filiala a INCDFM Bucuresti (CUI 35920690)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.399.840 RON
Data publicării
15.11.2021 00:00
Data finalizării
16.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.399.840 RON