Ofertă acceptată Cumpărare directă

Whiteboard magnetic cu rama aluminiu 120*300 cm Evo NUMAR DE REFERINTA: 234 PRET DE CATALOG: 690,59

Număr anunț
DA29256397
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
Cod CPV
30195900-1 · Table de scris albe si table magnetice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
42.632.479 RON
Data publicării
12.11.2021 00:00
Data finalizării
16.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.632.479 RON