Atribuită Cumpărare directă

Rovinieta - taxa de drum (SJ 07 CSJ și SJ 12 PCC)

Număr anunț
DA35789547
Autoritate contractantă
COMUNA CRISENI (Primăria CRIȘENI, JUD. SĂLAJ) (CUI 4291565)
Furnizor / câștigător
SCALA ASSISTANCE SRL (CUI 17929585)
Cod CPV
22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
518,49 RON
Data publicării
23.05.2024 13:51
Data finalizării
24.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

518,49 RON