Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de Inspectie tehnica periodica pentru 3 autoturisme din parcul auto al INS

Număr anunț
DA29275839
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
Cod CPV
71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.620.578 RON
Data publicării
15.11.2021 00:00
Data finalizării
16.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.620.578 RON