Ofertă acceptată Cumpărare directă

Evaluare de risc la securitatea fizica pentru domeniul public al localitatilor rurale

Număr anunț
DA29256291
Autoritate contractantă
COMUNA HOGHIZ (PRIMARIA COMUNEI HOGHIZ JUD. BRASOV) (CUI 4646927)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
33.255.590 RON
Data publicării
12.11.2021 00:00
Data finalizării
16.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.255.590 RON