Ofertă acceptată Cumpărare directă

Publicatie periodica ACORD nr. 50-51, format 24x34 cm

Număr anunț
DA29275691
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE MUZICA (CUI 4433767)
Cod CPV
79811000-2 · Servicii de tipografie digitala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.808.738 RON
Data publicării
15.11.2021 00:00
Data finalizării
16.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.808.738 RON