Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii materiale reparatii

Număr anunț
DA29263798
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC C.D.LOGA CARANSEBES (CUI 3228578)
Cod CPV
32424000-1 · Infrastructura de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.913.777 RON
Data publicării
15.11.2021 00:00
Data finalizării
16.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.913.777 RON