Atribuită Cumpărare directă

Cutie/Cutii/Recipient carton incinerare 20 L, sac inclus in cutie deseuri INFECTIOASE ADR OMS 1226

Număr anunț
DA35783205
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
PREBOX EMS SRL (CUI 37621325)
Cod CPV
44617100-9 · Cutii mari de carton (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.385 RON
Data publicării
23.05.2024 13:51
Data finalizării
24.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.385 RON