Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie Crema pasta de curatat gresie faianta obiecte sanitare ceramice 500 ml 500ml CIF

Număr anunț
DA29274233
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA PANAIT CERNA TULCEA (CUI 4026640)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
15.11.2021 00:00
Data finalizării
16.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON