Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare software-aplicații practice laborator senzorial_CNFIS-FDI-2021-0346

Număr anunț
DA29241976
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Cod CPV
72212000-4 · Servicii de programare de software de aplicatie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.601.910 RON
Data publicării
11.11.2021 00:00
Data finalizării
16.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.601.910 RON