Ofertă acceptată Cumpărare directă

Presa hidraulica de 20 tone cu pompa dubla si cilindru hidraulic de tractiune10 tone

Număr anunț
DA29244578
Autoritate contractantă
BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA (CUI 4283376)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.427.655 RON
Data publicării
11.11.2021 00:00
Data finalizării
16.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.427.655 RON