Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse de papetarie

Număr anunț
DA35789834
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr.16 "Marin Ionescu Dobrogianu" Constanta (CUI 29265235)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
450,75 RON
Data publicării
23.05.2024 13:51
Data finalizării
24.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

450,75 RON