Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat
Achizitie utilaj (camion) multifunctional pentru buna desfasurare a serviciilor comunale in cadrul comunei Cosna, Judetul Suceava, submasura 19.2
- Număr anunț
- CN1003625
- Autoritate contractantă
- Comuna Cosna (CUI 15971184)
- Furnizor / câștigător
- CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
- Cod CPV
- 42415210-3 · Camioane dotate cu echipamente de manipulare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.327.439,58 RON
- Valoare atribuită
- 1.304.560 RON 1,7% sub estimat
- Data publicării
- 31.08.2018 01:44
- Anunț de atribuire
- CAN1009620
- Termen limită
- 02.10.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 167-379976
- Documentație de atribuire
- DF1020907
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- CONTRACT DE ACHIZITIE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1020907.pdf
- MODELE FORMULARE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL CUI 26234021
Valoare atribuită
1.304.560 RON
din 1.327.439,58 RON estimat
1,7%
Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 22.879,58 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.