Ofertă acceptată Cumpărare directă

Termometru digital cu fir, culoare alb pentru auto, acvariu, incubator, frigider si altele, sonda

Număr anunț
DA29266151
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA CONSTANTA (CUI 4301073)
Cod CPV
38412000-6 · Termometre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.768.650 RON
Data publicării
15.11.2021 00:00
Data finalizării
16.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.768.650 RON