Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziţie servicii de colectare, distrugere şi reciclare deșeuri de hartie

Număr anunț
DA29270866
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Cod CPV
92512100-4 · Servicii de distrugere a arhivelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.389.937 RON
Data publicării
15.11.2021 00:00
Data finalizării
16.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.389.937 RON