Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ADV1253754 /10.11.2021
- Număr anunț
- DA29286642
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01158 (CUI 14740360)
- Cod CPV
- 39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 29.246.829 RON
- Data publicării
- 16.11.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.