Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fellowes Galaxy-E 500 aparat indosariat electric cu inele de plastic (5622101)

Număr anunț
DA29255515
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.839.469 RON
Data publicării
12.11.2021 00:00
Data finalizării
17.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.839.469 RON