Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelopa michelin 340/80-18

Număr anunț
DA29275045
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC TANDAREI (CUI 14373441)
Cod CPV
34352300-2 · Pneuri pentru masini agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.508.205 RON
Data publicării
15.11.2021 00:00
Data finalizării
17.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.508.205 RON