Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fotoliu directorial Stilo stofa neagra cu brate picioare negre cu rotile

Număr anunț
DA29288026
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Curtea de Apel Alba (CUI 16774199)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.562.512 RON
Data publicării
16.11.2021 00:00
Data finalizării
17.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.562.512 RON