Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii tamplarie la sediul Centrului de Retinere si Arestare Preventiva,

Număr anunț
DA29266483
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN ARGES (CUI 4469183)
Cod CPV
45421130-4 · Instalare de usi si ferestre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.534.992 RON
Data publicării
15.11.2021 00:00
Data finalizării
17.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.534.992 RON