Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere Nacela ( PRB ) de 21 m

Număr anunț
DA29289369
Autoritate contractantă
ORAS NEHOIU (CUI 4055807)
Cod CPV
51514000-8 · Servicii de instalare de utilaje diverse de uz general (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.709.011 RON
Data publicării
16.11.2021 00:00
Data finalizării
17.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.709.011 RON