Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii la Piata Tomis Nord

Număr anunț
DA29288645
Autoritate contractantă
ADMINISTRAȚIA FONDULUI IMOBILIAR S.R.L. (CUI 2746784)
Cod CPV
45261210-9 · Lucrari la invelitoarea acoperisului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
5.739.641 RON
Data publicării
16.11.2021 00:00
Data finalizării
17.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.739.641 RON