Ofertă acceptată Cumpărare directă

Magneti frigider personalizate si Impr. autocolant PVC pe rollup cu ocazia Zilele Sf. Nicolae 2021

Număr anunț
DA29289738
Autoritate contractantă
Centrul Cultural Gheorgheni (CUI 14818973)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.934.806 RON
Data publicării
16.11.2021 00:00
Data finalizării
17.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.934.806 RON