Ofertă acceptată Cumpărare directă

LOT 4: Placă (sursă) electrică de alimentare centrală de alarmare cu acumulator și carcasă

Număr anunț
DA29272547
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
8.266.084 RON
Data publicării
15.11.2021 00:00
Data finalizării
17.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.266.084 RON