Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 60,7% sub estimat

Achizitie echipament sportiv specific sporturilor de apa

Număr anunț
SCN1005790
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE KAIAC CANOE (CUI 4203474)
Furnizor / câștigător
GAMER DESIGN SRL (CUI 33035943)
Cod CPV
37412000-9 · Echipament pentru sporturi nautice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268.697,49 RON
Valoare atribuită
105.659,30 RON 60,7% sub estimat
Data publicării
25.06.2018 20:59
Anunț de atribuire
SCNA1002439
Termen limită
09.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1012740

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 268.697,49 RON Adjudecat: 105.659,30 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot 1 162.983,20 RON Anulat
2 Lot 105.714,29 RON GAMER DESIGN SRL 105.659,30 RON ↓0,1%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
GAMER DESIGN SRL CUI 33035943
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

105.659,30 RON

din 268.697,49 RON estimat 60,7%

Adjudecat la 39,3% din estimat · economie 163.038,19 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.