Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii intocmire DALI, DTAC, PT, audit energetic pentru modernizare iluminat public stradal

Număr anunț
DA29284876
Autoritate contractantă
COMUNA CABESTI (PRIMARIA COMUNEI CABESTI) (CUI 5518519)
Cod CPV
71323100-9 · Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.602.833 RON
Data publicării
16.11.2021 00:00
Data finalizării
17.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.602.833 RON