Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii la instalatie de utilizare ale energiei electrice,schimbarea conductaorelor in perete ,ale

Număr anunț
DA29273005
Autoritate contractantă
COMUNA BELTIUG (CONSILIUL LOCAL BELTIUG) (CUI 3896534)
Cod CPV
45317300-5 · Lucrari de instalare electrica de aparate de distributie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.809.528 RON
Data publicării
15.11.2021 00:00
Data finalizării
17.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.809.528 RON